Karaca, periyodik olarak düzenlediği Gümrük ve Dış Ticaret eğitim etkinlikleriyle hem hizmet sunduğu şirketlerin ve çalışanlarının hem de kendi çalışanlarının bilgi ve tecrübelerinin geliştirilmesine katkı sağlayacak çalışmalar yapar.


Bu eğitimlerde  katılımcılara içerik bakımından zengin gümrük mevzuatı ve uygulamaları ile ilgili bilgiler, lojistik ve gümrük olaylarında saha tecrübesi olan deneyimli profesyonellerden oluşan eğitmenler tarafından hem teorik hem de taktiksel anlamda verilir, yaşanmış örnekler gösterilir, gerçek deneyimler anlatılır. Gerek Karaca’ya özel gerek genel katılıma açık eğitimlerimize katılan katılımcılardan gelen olumlu geribildirimler verdiğimiz hizmetin doğruluğunu teyit etmekte,  bizleri müşteri beklentilerinin ötesine geçme ve bir Gümrük Müşavirlik firmasından daha fazlasını verme konusunda heyecanlandırmaktadır.

 

Sürekli güncellenen eğitimlerimizle ilgili merak ettiğiniz her türlü konu için   Müşteri Geri Bildirim Formu’nu  doldurmanızı rica eder, eğitimlerimizde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 

Aşağıda Karaca’nın şimdiye kadar düzenlediği Gümrük ve Dış Ticaret Eğitim Programlarına ait konu başlıklarını bulabilirsiniz.

 

 Dış Ticaret Yönetim Stratejileri

 İhracat Prosedürleri

 İthalat Prosedürleri

 Gümrük ve Uygulamaları

 Dış Ticarette Kullanılan Teslim Şekilleri

 Dış Ticarette Kullanılan Ödeme Yöntemleri

 Dış Tİcarette Lojistik ve Sigorta

 Serbest Bölgeler

 

Karaca ayrıca, Liselerin ve Üniversitelerin Ticaret, Dış Ticaret ve Gümrük İşletme bölümlerinin öğrencilerine staj olanakları yaratarak, sektöre ve stajyer öğrencilere katkı sağlayacak çalışmalar da yapmaktadır.
Staj başvuruları her yıl Nisan ve Mayıs aylarında kabul edilir ve başvurulara Mayıs ayı sonunda cevap verilir.

Staj başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerin başvuruları Staj Başvuru Formu'nu eksiksiz doldurmaları halinde değerlendirmeye alınacaktır.