İLETİŞİM

İletişim

Müşterinin Sesi


Sahip olduğumuz ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi ‘nin gereği olarak, Müşteri memnuniyeti politikamızın temelini “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ve “Müşteri Odaklılık” oluşturmaktadır. Müşterilerimiz istek öneri ve şikayetlerini 7 gün 24 saat “444 8 572“ Müşteri Hattımız” ve/veya aşağıdaki form aracılığı ile istedikleri zaman bize ulaştırabilirler..Başvurular tarafımıza ulaşır ulaşmaz derhal kayıt altına alınır ve muhatapları başvurularının alındığına dair bilgilendirilirler.Müteakibinde talepler değerlendirilir,sonuç ve çözüm önerileri ilgili tüm taraflarla paylaşılır. Müşteri Geri Bildirimleri Yönetim Sistemi, geri bildirimin kayıtlara alınması ile başlayıp, müşteri tatmini hedefi ile son bulur.

Temel hedefimiz; müşterilerimizden gelen her türlü görüş, istek,öneri ve şikayetler doğrultusunda iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek, müşterilerimiz ile uzun soluklu karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmak, değerli müşterilerimizin beğeni, övgü ve güvenlerini kazanmaktır.

Karaca Gümrük Müşavirliği, müşterilerinden aldığı her türlü geri bildirimi sadece kendi süreçlerini etkili yürütmek ve geliştirmek için kullanacağını, bu bilgileri gizli tutacağını ve yasal bir zorunluluk gerektirmedikçe üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını taahhüt eder.

Müşteri Geri Bildrim Formu

KALİTE
BELGELERİMİZ

Ulusal ve Uluslararası lider kuruluşlara profesyonel Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı Hizmetleri sunan KARACA, kurulduğu günden bugüne kalite felsefesinden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışını benimsemiş, müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiş, etkin servis ve kapsamlı hizmetleri, ilkeli, dürüst ve sistemli çalışmasının sonucunda değerli müşterilerinin beğeni, övgü ve güvenlerini kazanmıştır.

MERKEZ OFİS

Adnan Kahveci Bulvarı Kocasinan İş Merkezi No:202 Kat 2 Şirinevler/Bahçelievler/İstanbul