İLETİŞİM

İletişim

Müşteri Memnuniyet Anketi


Bu anket, hizmet sunduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini ölçmek, ihtiyaç ve beklentilerini öğrenmek üzere düzenlenmiştir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, hizmet öncesi ve sonrasında memnuniyetinizi en üst seviyede karşılayabilmek,karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak verimliliği artırmak amacıyla hazırladığımız Müşteri Memnuniyet Anketimizi aşağıda bulabilirsiniz. Bu anketi doldurarak geri bildirimde bulunmanız, hizmetlerimizi gözden geçirmemizde ve gerekli iyileştirmeleri gerçekleştirmemizde bizlere çok büyük katkı sağlayacaktır.

Bu çalışmaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Görüşleriniz sizlere daha iyi hizmet sunmamıza imkan sağlayacaktır.

Müşteri Memnuniyet Anketi

KALİTE
BELGELERİMİZ

Ulusal ve Uluslararası lider kuruluşlara profesyonel Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı Hizmetleri sunan KARACA, kurulduğu günden bugüne kalite felsefesinden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışını benimsemiş, müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiş, etkin servis ve kapsamlı hizmetleri, ilkeli, dürüst ve sistemli çalışmasının sonucunda değerli müşterilerinin beğeni, övgü ve güvenlerini kazanmıştır.

MERKEZ OFİS

Adnan Kahveci Bulvarı Kocasinan İş Merkezi No:202 Kat 2 Şirinevler/Bahçelievler/İstanbul