KARİYER

Kariyer

İş Başvuru Formu


Genel olarak şirketimizde eleman açığı olan departman ve pozisyonlar  sitemizin ‘’İş Olanakları’’ sayfasında görüntülenmektedir. Buradaki mevcut linkler üzerinden Kariyer.net web sitesindeki iş ilanlarımıza ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. .

Kendisinden talep edilmediği halde başvuru formunu doldurarak  iş başvurusunda  bulunmak isteyen  adaylardan sadece sektörde en az 3 yıl deneyimi bulunan adayların ve/veya yeni mezun olmalarına rağmen bölümlerinde en iyi ilk 3 dereceye girerek mezun olanların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Başvuruların değerlendirilmeye alınması için önemli diğer bir gereklilik ise formun eksiksiz olarak doldurulması ve başarı / derece belgelerinin form ekinde  tarafımıza iletilmesidir.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

 

(*) Doldurulması Zorunlu Alan

Adı, Soyadı * :
Telefon :
E-Posta Adresiniz * :
Adres Bilgisi* :
Başvurduğunuz Şehir * :
Departman :
Mesaj :
Özgeçmiş(CV) Yükle :  
Güvenlik kodu * :
   
   

 

KALİTE
BELGELERİMİZ

Ulusal ve Uluslararası lider kuruluşlara profesyonel Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı Hizmetleri sunan KARACA, kurulduğu günden bugüne kalite felsefesinden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışını benimsemiş, müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiş, etkin servis ve kapsamlı hizmetleri, ilkeli, dürüst ve sistemli çalışmasının sonucunda değerli müşterilerinin beğeni, övgü ve güvenlerini kazanmıştır.

MERKEZ OFİS

Adnan Kahveci Bulvarı Kocasinan İş Merkezi No:202 Kat 2 Şirinevler/Bahçelievler/İstanbul