KARİYER

Kariyer

Karaca'lı Olmak


Karaca'lı olmak ;

Büyük bir ailenin üyesi olmak demektir. Bu ailenin bir üyesi olmak ise bir çok sorumluluğu da beraberinde getirir, dış görünüşünüze özen göstermek, çalışma saatlerine uyum, görevinin getirdiği sorumlulukların bilincinde hareket etmek, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışını benimsemek ve uygulamak, iş arkadaşları ile iyi diyalog kurmak, dayanışmanın önemini kavramak gibi.

 

Karaca'lı olmak ;

Dünden bu güne değişimini kabul etmek, eksiklikleri tespit edip, önerilerde bulunmak, Karaca'nın daha çok gelişmesi ve büyümesi için nelerin yapılabilirliği hakkında kafa yormak,müşterilerine, birlikte çalıştığı yönetici ve iş arkadaşlarına değer vermektir.

 

Karaca'lı olmak ;

Karaca kültürüne ve değerlerine sahip olmak,dayanışma içinde olmak, paylaşmayı bilmek, gelişime ve yeniliğe açık olmaktır.

 

Karaca'lı olmak ;

Her günün sonunda bu gün görevimi gerektiği gibi yaptım mı sorusunu kendisine sormak ve olumlu cevap verebilme şerefine erişebilmektir.

 

Karaca’lı olmak;

Başarılı olmak demektir.

 

Karaca'lı olmak; AYRICALIKTIR...

KALİTE
BELGELERİMİZ

Ulusal ve Uluslararası lider kuruluşlara profesyonel Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı Hizmetleri sunan KARACA, kurulduğu günden bugüne kalite felsefesinden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışını benimsemiş, müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiş, etkin servis ve kapsamlı hizmetleri, ilkeli, dürüst ve sistemli çalışmasının sonucunda değerli müşterilerinin beğeni, övgü ve güvenlerini kazanmıştır.

MERKEZ OFİS

Adnan Kahveci Bulvarı Kocasinan İş Merkezi No:202 Kat 2 Şirinevler/Bahçelievler/İstanbul